



| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Type | LED Driver |
| Max Supply Voltage | 14 V |
| Min Supply Voltage | 7 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Internal Switch | No |
Stock: 247
Distributors
pcbx
Unit Price$0.27418
Ext.Price$0.27418
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.27418 | $0.27418 |
| 10 | $0.21610 | $2.16100 |
| 50 | $0.18699 | $9.34950 |
| 100 | $0.16180 | $16.18000 |
| 500 | $0.14783 | $73.91500 |
| 1000 | $0.12707 | $127.07000 |
